Центр психічного і духовного розвитку “САМОСВІДОМІСТЬ”

parallax background

Створення і розвиток Центру психічного і духовного розвитку "САМОСВІДОМІСТЬ",  спрямована на збагачення, розкриття і розвиток вищого внутрішнього психо-фізичного і психо-духовного потенціалу людини, з метою прямого практичного усвідомлення своєї істинної місії - призначення, своїх прямих цілей, цінностей, сенсів свого існування, розкриття вищіх глибинних рівнів свідомості і привнесення їх у своє повсякденне життя, розвиток свого енергетичного потенціалу для управління зовнішньою і внутрішньою реальністю.

Центр психічного і духовного розвитку "САМОСВІДОМІСТЬ" створений з метою виконання місії служіння на благо людства, на розвиток колективної свідомості людства, розкриття сутнісного глибинного потенціалу,  самопізнання, вільного творчого самовираження і глибинної якісної трансформації  людини.

Інструментами цієї місії, яку виконує Центр психічного і духовного розвитку "САМОСВІДОМІСТЬ" по розвитку колективної свідомості людства, зокрема є - проведення різного роду семінарів, лекцій, практичних зайнять і тренінгів із залученням визнаних майстрів, спрямованих на розкриття глибинного потенціалу людини, різних способів самовираження, творчих здібностей, самопізнання, відновлення давніх традицій,  розуміння їх сутнісного внутрішнього потенціалу і загальний культурний розвиток,  який допоможе людині відкрити в собі реальну мудрість, вищий розум і отримати безпосередній глибинний досвід.

Центр психічного і духовного розвитку "САМОСВІДОМІСТЬ" створюється під началом Громадської організації "НОВИЙ ВСЕСВІТ" - які  не  є релігійними структурами.

Також Центр психічного і духовного розвитку "САМОСВІДОМІСТЬ" -  не комерційна організація і відповідно існує за рахунок об'єднання зусиль ідейних безкорисливих людей, які прагнуть допомогти молоді і людству в цілому, відбутися глобальній якісній трансформації колективної свідомості. Інвесторів і спонсорів у Громадської організації  "НОВИЙ  ВСЕСВІТ"  і  Центру психічного і духовного розвитку "САМОСВІДОМІСТЬ",  які  зможуть  в цей непростий  для України і всього світу час,  утримувати  Центр -  немає.

Для виконання названої просвітницької місії Громадська організація "НОВИЙ ВСЕСВІТ" в союзі з Центром психічного і духовного розвитку "САМОСВІДОМІСТЬ" -  потребує відповідних належних умов і підтримки.

Підтримуючи Центр психічного і духовного розвитку "САМОСВІДОМІСТЬ", Ви робите благородні високі чисті дії, гідні істинно мудрих людей.  Бо тільки істинно мудрий розуміє свою причетність до Всесвіту і усього людства і піклується про його розвиток, як невід'ємну частину самого себе.