Екологічний розвиток в ім’я майбутнього

parallax background

На сьогодні екологічний стан планети Земля знаходитися в катастрофічному стані.

Завдання нового людства, якщо воно хоче залишити можливість своїм нащадкам продовжити еволюцію на планеті Земля - навчитися жити згідно нового екологічного здорового способу життя, направити свої зусилля на очищення нашої планети від забруднень усіх видів,  на свідомий перехід людства від промислової індустріалізації і нестримної споживчої експлуатації природних ресурсів нашої планети до нового екологічного способу буття і розвитку людського суспільства.

Благодійний фонд "НОВИЙ ЧАС" співпрацює з рядом екологічних організацій і волонтерів, які своїми безкорисливими самовідданими діями прикладають щоденні зусилля для очищення територій лісів, парків, наших міст, постраждалих від безкультурного, безгосподарського і безвідповідального відношення до Матері Природи.

Також   Благодійний фонд "НОВИЙ ЧАС"  підтримує розробку і реалізацію  екологічних  проектів  спрямованих  на оздоровлення нашої планети.

Згідно з прадавньою ведичною наукою Аюрведою і наукою сіддхов (досконалих надістот Боголюдей) - сіддха-вайдья, - людина, яка бажає отримати фізичне і психічне здоров'я, - зобов'язана допомагати очищатися Матері Природі, жити в гармонії з Природою і на благо Природи. Незбагненним тонким чином, дії людини спрямовані на очищення Природи, сприяють зціленню людини на фізичному, вітальному, ментальному і кармічних рівнях його істоти.

Якщо людство бажає існувати і розвиватися як вид, як душа, воно зобов'язане слідувати Вищим Законам Всесвіту - спрямованим на гармонізацію і чисте екологічне відношення до Матері Природи.

Роблячи свій вклад, жертвуючи свої засоби в екологічний напрям, Ви стаєте співучасником великої екологічної місії, великого всесвітнього екологічного руху за мир і чистоту у всьому світі і одночасно робите очищення тонких структур своєї свідомості, як клітинка організму оновлюється за підтримки Всесвітом усього Великого Організму.

 

Нехай усі будуть щасливі.

Нехай усі позбавляться від немочі і будуть сильними і здоровими.

Нехай усі піклуються про благо інших і я хочу теж принести благо іншим.

Я піклуюся про благо інших.

Нехай ніхто не знає страждань, нехай ні у кого не буде страждань.

 

                                                                                                               Девіз Аюрведи.