Підтримка українських добровольчих батальйонів та інших військових формувань, які захищають нашу Відчизну від рашистсько-путінської ворожої нечісті

parallax background

Дорогі брати і сестри, друзі, люди, увесь світ є свідком жахливих нелюдських подій, як зазомбоване і залякане російське суспільство дало свою згоду їх “тирану-ідолу” на відкриту війну російсько-путінської армії проти Українського народу, на винещення і геноцид Українського народу, на знищення Держави Україна.

Силою Духу, Божим Благословенням, Героїчним натхненням, українські захисники — Воїни Світла цілодобово бьються із “темними силами” рашистсько-путінською ордою, захищаючи український народ та увесь світ в цілому від захоплення  і знищення.

Багато українських захисників перебувають у нелюдських і надлюдських умовах, зверх-аскетичних умовах — тижнями без тепла, їжі, води, антисанітарія, постійне напруження, агресія і стрес. 

Це акт повного самопожертвування, повної самовіддачі, героїзму, стійкості і рішучості.  

Завжди пам'ятайте — за ваш спокій, за спокій українців, за спокій європейців, за спокій усього світу — заплачено важку велику ціну кров'ю, потом  і життям українських захисників.

Наш Фонд, як команда свідомих адекватних ідейних людей, підтримує захисників, добровольчі батальйони, при можливості забезпечуючи їх необхідним, для подальшого виконання ними свого військового обов'язку.

Приєднуючись до пожертвувань на підтримку українських добровольчих батальйонів, ви допомогаєте самому собі, інвестуючи у власний мир, спокій і світле майбутнє усього світу.