Збір благодійних пожертвувань на надання матеріальної допомоги людям, що опинилися в складних життєвих умовах в результаті російсько-путінської окупаційної війни в Україні.

parallax background

В результаті цинічної  і украй жорстокої російсько-путінської окупаційної агресивної війни в Україні, спрямованої на знищення держави Україна і фізичне знищення українців як нації, - тисячі українських сімей втратили своє житло, роботу і засоби для існування.

Опинившись в таких складних життєвих умовах, де їх рідна держава Україна саме не в змозі допомогти своїм громадянам стабілізувати їх життєву ситуацію в результаті знекровлення від військових путінських дій, ці люди благають про допомогу та підтримку їх існування, на повернення їх в соціум, передачу їм імпульсу воскресіння до нормального життя.

У нашому світі на щастя окрім руйнівників і деградантів, є також багато благодійників, воїнів світла, світлоносців, добрих, чистих і праведних людей, які не кидають інших у біді на погибель і зубожіння.

Наш Фонд допомагає таким людям, що втратили своє житло і засоби для існування в результаті російсько-путінскої війни на Україні, - повернутися до нормального життя, підтримати їх матеріально, допомогти знайти роботу і житло,  розпочати своє життя з нового чистого аркуша,  хоча часто це буває дуже непросто.

Жертвуючи частину своїх коштів через Фонд таким людям, ви робите велике благо і добро, об'єднуючи  тепло і світло ваших душ в ім'я Любові, Світу і Щастя усіх живих істот на Землі!