Збір благодійних пожертвувань на психо-духовну реабілітацію дорослих і дітей, постраждалих від російсько-путінської окупаційної війни в Україні

parallax background

24 лютого 2022 року,  стало для усіх українців страшним сном і сюжетом з фільму жахів,  який ніхто собі до цього дня і уявити не міг.

З яким цинізмом і крайньою жорстокістю російсько-путінські окупаційні війська напали на Україну і почали агресивну війну спрямовану на знищення держави Україна і фізичне знищення - геноцид українців як нації.

Російські бомби, російські літаки - бомблять українські міста, житлові будинки, лікарні, дитячі сади, пологові будинки, умисно вбивають мирних жителів, знищують і стирають українців як націю з лиця землі.  

Мільйони зламаних доль, сотні тисяч убитих і поранених серед мирного населення включаючи жінок і дітей, насильство і тероризм російськими окупантами над жінками, дітьми і мирними українцями, утримання їх в полоні і фізичне знищення.

Така ціна хворого російсько-путінського терору, штучного, жорстокого, цинічного, диявольського, впровадженого в Україні під глузливою назвою "Руський  мір"  і  розв'язаною  ними  агресивною війною в Україні.

Цей страшний день - початок путінської війни, залишиться сотні років в пам'яті українців і їх нащадків. А ті, хто пережив цей жах, вже назавжди неминуче зміняться, дізнавшись про ціну життя і смерті.  

Безумовно, доля цих російсько-путінських демонів і тих,  хто їх підтримав словом, справою або думкою - горіти їм усім в пеклі !

А наша доля, праведних, чистих і світлих людей - підтримати тих людей, жінок і дітей, хто опинився по долі вплетеним в цю колективну кармічну ситуацію, хто отримав психологічний слід "рубець" від жаху агресивної війни.

Діяльність нашого Фонду спрямована на психо-духовну реабілітацію дорослих і дітей, постраждалих від цієї жахливої російсько-путінської війни в Україні.

 Жертвуючи свої засоби через Фонд, цим людям, ми організовуємо психо-духовні колективні практики за участю психологів, майстрів, духовних провідників, спрямовані на очищення тонких кармічних відбитків-структур в підсвідомості постраждалих від жаху війни людей і психічній корекції їх стану свідомості.

Очистивши  від "слідів війни" індивідуальну свідомість однієї людини,  ми сприяємо відновленню колективної свідомості усього українського народу, що приведе до його процвітання і трансформацію на усіх планах Буття.